Cześć! Nazywam się Patryk Grądys i jestem profesjonalnym fotografem specjalizującym się w fotografii wnętrz i architektury, kulinarnej oraz eventowej. Fotografia to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja.

Z wyróżnieniem ukończyłem studium fotografii na kierunku Fotografia i Realizacja Obrazu w Szkołach Artystycznych ROE w Warszawie, a także kursy w Akademii Fotografii.

Doświadczenie zdobywałem jako asystent w Studio Świt. Pracowałem przy sesjach zdjęciowych m.in. dla takich marek jak Unilever, Hasselblad, MTV Polska, CD PROJEKT RED, Kids on the Moon; współpracowałem m.in. z Arcadiusem Mauritzem, Marcinem Giżyckim i Krzysztofem Opalińskim.

Warsztatu i umiejętności nabywałem przede wszystkim samodzielnie, ale także między innymi u Patryka Karbowskiego, Pawła Księżopolskiego, Witolda Krassowskiego, Tomasza Grzyba i Bartosza Mokrzyckiego.

Specjalizuję się przede wszystkim w fotografii architektury, nieruchomości i wnętrz. Fotografuję eventy, realizuję sesje zdjęciowe i zapewniam kompleksową obsługę fotograficzną (np. dla centrów handlowych).

Jestem autorem długoterminowego projektu fotograficznego PICKS FROM REALITY, wystaw Nieczas i Dziedzictwo Fabrykantów, współautorem licznych wystaw zbiorowych, współorganizatorem plenerów fotograficznych Fotomigawki Łódzkie, prowadziłem warsztaty z Adobe Photoshop i Adobe Lightroom.


Patryk Grądys - podpis

Pracujmy razem!

Jestem profesjonalnym fotografem, który rozumie potrzeby Klienta i pomaga stworzyć content najwyższej jakości!

© 2024 PATRYK GRĄDYS Fotografia