Fotografia produktowa ręcznie wykonywanych szklanych ozdób.

Morawski Ornaments to rodzinna manufaktura założona na początku lat 90., która  produkuje rękodzieło: szklane ozdoby takie jak bombki świąteczne, czuby i inne tego typu szklane dzieła sztuki najwyższej jakości w unikalnych i wyszukanych kształtach, których wartość sięga nawet kilkuset euro za sztukę. Produkty swoją wyjątkowość zawdzięczają znanemu polskiemu projektantowi ozdób choinkowych i dyrektorowi kreatywnemu firmy – Markowi Morawskiemu.

Fotografia produktowa szklanych ozdób choinkowych pozwala docierać do coraz szerszego grona odbiorców. Profesjonalne sesje zdjęciowe, które przeprowadzam jako fotograf, pozwalają na uchwycenie piękna i unikalności ręcznie wykonywanych szklanych dzieł sztuki. Jest to świetny przykład, że warto zaufać doświadczeniu profesjonalnego fotografa i skorzystać z usług fotografii produktowej.

Produkty tej firmy zdobiły choinki w Pałacu Buckingham czy Białym Domu, trafiają do odbiorców na całym świecie. Ozdoby i ich fotografie, które wykonuję, znalazły się w The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku oraz w Museum of Modern Art w Nowym Jorku.

Różnorodność wzorów jest niemal nieskończona – od motywów roślinnych, przez świat zwierząt i fantastycznych stworzeń takich jak smoki, po projekty halloweenowe i tradycyjne tematy świąteczne.