Ilość zdjęć

Fotografia wnętrz to nasza specjalność. W cenie pakietu otrzymasz odpowiednią ilość zdjęć wykonanych z największą starannością, które będą odzwierciedlać piękno i potencjał Twojego wnętrza. Wybierzesz je zazwyczaj z nieco większej ilości wykonanych fotografii – jest to jednak uzależnione od potencjału wnętrza.

Rozdzielczość zdjęć

Długość dłuższego boku zdjęcia będzie miała 2048 pikseli – jest to optymalny rozmiar, który jest idealny do użycia w serwisach ogłoszeniowych, portalach społecznościowych, blogach i stronach internetowych.

W pakietach, w których dostępna jest pełna rozdzielczość, otrzymasz zdjęcia do użycia w Internecie (w rozdzielczości 2048 px), a także w największej rozdzielczości pełnoklatkowego aparatu fotograficznego, pomniejszone o ewentualne przycięcie kadru o zbędne elementy.

Format zdjęć

Fotografie będą zapisane w uniwersalnym formacie JPG. W pakiecie PRO, dodatkowo dostaniesz zdjęcia w formacie TIFF, przeznaczone do druku.

OLX / Otodom friendly

Zdjęcia, które otrzymasz będą spełniać wymagania serwisów ogłoszeniowych, tak abyś bez problemu mógł je od razu dodać do swojego ogłoszenia na OLX czy w serwisie Otodom bez zmieniania ich rozmiaru.

Czas dostarczenia zdjęć

Jest to maksymalna ilość dni roboczych liczonych od dnia sesji zdjęciowej, po ilu dostaniesz gotowe zdjęcia. Zazwyczaj jednak są one wysyłane wcześniej, zdarza się że nawet tego samego dnia.

Usługa Express 24h

Jeśli zależy Ci na czasie i potrzebujesz zdjęć jak najszybciej, możesz dokupić usługę Express 24h – dzięki niej, gotowe zdjęcia otrzymasz w ciągu 24 godzin od zakończenia sesji.

Czas trwania sesji zdjęciowej

W zależności od wielkości mieszkania, apartamentu lub domu czas trwania może być różny. Jest to orientacyjny czas, jaki może zając sesja zdjęciowa. Skontaktuj się ze mną korzystając z formularza kontaktowego, aby ustalić szczegóły i zamówić fotografię wnętrz.


Pozostałe rodzaje fotografii

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną fotografii wnętrz obejmującej zakres nieprzewidziany w powyższych pakietach lub chciałbyś skorzystać z moich fotograficznych usług w zakresie fotografii architektury, fotografii kulinarnej, fotografii eventowej, fotografii produktowej lub innej – skontaktuj się ze mną – przedstaw swoje potrzeby i ustalimy szczegóły współpracy!

Napisz do mnie!

Zapytaj o ofertę, napisz czego potrzebujesz:


Dla klientów biznesowych do podanych cen należy doliczyć 23% VAT. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Ostateczny zakres świadczonych usług oraz ich ceny są ustalane indywidualnie dla każdego zlecenia.